sobota, 12 listopada 2011

Dzień Walki a nie Niepodległości

Ponieważ posty daję co około dwa tygodnie, to uruchomiłem Express Codzienny.
Po prawej stronie na górze. Tutaj piszę prawie codziennie, co dwa trzy dni nowy tekst na różne tematy. Zawsze odpowiadam na pytania, sugestie. Jeśli ktoś z Was ma kłopot z dodaniem komentarza na blogu to łopatologiczny wykład jest na www.warsawman.bloog.pl
I jeśli uda się Wam dać komentarz to  jest podstawa, żeby się ubiegać o przyjęcie do Mensy :)


Byłem tak jak zapowiadałem na Marszu Niepodległości.
Lecz nie wiem jak tu to opisać, żeby nie wdać się w bójki polityczne.
      Mogę szczerze napisać bo zobaczyłem to naocznie. A cała Polska poprzez media. Które wcale prawdy nie mówią. Lub nie wszystko mówią.
     Na takie manifestacje chodziłem też w stanie wojennym.  Niestety 11 listopada bardziej mi przypominał stan wojenny i pacyfikacje tamtego okresu niż ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI.
Napięcie w Warszawie rosło od samego rana. Policja,, wozy bojowe, tajniaki.
      Na wiele dni naprzód niektórzy dziennikarze jak na przykład Seweryn Blumsztajn z Gazety Wyborczej namawiali do blokowania Marszu Niepodległości. Czyli namawiali do łamania prawa, bo marsz był legalny. Każdego kto inaczej myśli nazywano FASZYSTAMI.
Marsz nie mógł pójść zadeklarowaną drogą, bo tą drogę zablokowały grupy gejowskie, anarchistyczne i lewackie przy pomocy bojówkarzyz Niemiec. 
      Po raz pierwszy w Warszawie były bojówki z Niemiec walczące z legalną  manifestacją i policją! Policja zamiast usunąć nielegalną blokadę to rozkazała legalnemu Marszowi zmienić trasę. Czyli właściwie zrobiła to czego oczekiwały grypy anarchistyczne.
Marsz Niepodległości szedł w ogóle nie chroniony przez policję!
      A Parady Wolności, które fotografowałem trzykrotnie, były ochraniane przez policję. Dlaczego tak się stało?
      Premier Donald Tusk składa podziękowania policji. To proszę zobaczyć koniecznie film jak polska policja katuje niewinnego przechodnia. Jeszcze mi się chce wierzyć, że to byli jacyś przebierańca nie prawdziwi policjanci!.
Ja przechodziłem koło nich i mieli napisy POLICJA.
      Widziałem jak podpalono samochody Polsatu i TVN. Pojazd Polsatu chciano wywrócić, ale był za ciężki. Policja uzbrojona po zęby stała obok i patrzyła się. Dlaczego nie interweniowała? Czy czekali aż się pojazdy spalą i żeby obciążyć tym organizatorów Marszu Niepodległości?
      Do domu dotarłem dość naokoło, bo były blokady i łapanki.
Ale za to byłem kilka godzin na świeżym powietrzu.
To wszystko na ten temat.
Nowy wpis powinienem dać za dwa tygodnie.
Pozdrawiam serdecznie Vojtek fotoreporter wojenny:)

Kliknij w fotkę, żeby powiększyć

Ja z organizatorami marszu.  Plac Konstytucji. Szalik sobie tu kupiłem za 20 zł. Przyda mi się:)


Rusza marsz..........Plac Konstytucji


Przedstawicielka organizacji, które przysłały posiłki z Niemiec dla rozwalenia legalnej manifestacji
To ona z kolegami zablokowały Marsz NiepodległościTo Antifa zamaskowani lewaccy bojówkarze, którzy napadali na policję i na ludzi niosących flagi biało-czerwone. Kilka razy groźniejsi niż osławieni kibole. Dlaczego ich policja tam na miejscu nie zatrzymała? Dlaczego mają zamaskowane twarze. Moja twarz nie jest zamaskowana. Nie miałem złych zamiarów, nie zgodnych z prawem!


W drodze do pomnika Dmowskiego

Janusz Korwin Mikke na Marszu Niepodległości
Płonie auto Polsatu a policja się przygląda


Zniszczone auto telewizji TVN. Dziennikarze pouciekali. A policja stoi i się patrzy. A jeden się nawet uśmiechał


Marsz zbliża się do Placu na Rozdrożu.
Motocykle na Marszu Niepodległości


Walki na Placu Konstytucji.  A to ja Vojtek bandyta i chuligan i faszysta w stanie wojennym. Nas tak wtedy nazywano. I telewizja kłamała jak kłamie teraz. Co jak widać pisaliśmy na transparentach. Ci co nas tak nazywali i gnoili to mają teraz WYSOKIE EMERYTURY. Stare wraca???? Może doradzają dzisiejszej władzy???
Fotka przed Uniwerkiem w Warszawie. Daty nie pamiętam, orderów nie dostałem:)
A tu jest mój film z Marszu Niepodległości. Niestety ten dzień za bardzo mi przypominał nie Niepodległość tylko stan wojenny. Policja mi przypominała milicje i ZOMO a nie policję. Nasza władza przypominała mi władzę ludową. Tu się toczyły walki,  a władza do siebie buzi, buzi i nadawie swoim zwolennikom Orderu Orła Białego. Władza Ludowa rozdawała Ordery Budowniczych Polski Ludowej.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Tajne/poufne/specjalnego znaczenia :):):):)


Post. Scriptum.
Dziś przeczytałem opinię  Helsińskiej Fundacji praw Człowieka o działalności policji w Warszawie 11 listopada 2011 roku. Proszę przeczytać. JEST ONA ZAPRZECZENIEM OPINII PREMIERA DONALDA TUSKA103 komentarze:

 1. Witam serdeczne. Czytałam o tych wydarzeniach i oglądałam Fakty. Teraz po Twojej relacji, zdjęciach i filmikach nie mogę uwierzyć, że to się działo w Warszawie!!! Jak można było do tego dopuścić?? Okropne.

  Pozdrawiam Cię Vojtku serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda mi słów na komentowanie tych zajść.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj Vojtku, nie chciałam, aby "moje" trolle szły do Ciebie i Basi, dlatego siedzę cicho. Natomiast ten post chciałabym polecić moim czytelnikom, jeśli wyrazisz zgodę to wkleję u siebie link. Serdecznie Cię pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Drogi Vojtku ! Dziękuję bardzo, že tak ciekawie opisalesz o Marszu Niepodleglosci. Dzisiaj czytalem w Lit. gazietach, o wydarzeniach w Warszawie. A tym filmem, bylem bardzo zaskoczony. Jak možna tak byc czlowieka ? Szkoda, že Polska juž normalnie nie ma swięta. Antifa, jest znana juž i w Litwie swojej brudnej roboty ... Nie ma dla nich znaczenia, czy to Swięta Niepodleglosci, czy inne swięta. Aby tylko, cos im zniszczyc i podpalic ... To nie jest patriotyzm ...
  Žyczą norodowi polskiemu spokoju, milosci i žeby w Polsce bylo więcaj wolnosci i demokracji, niech Bog blogoslawi Polska i jej narod.
  Wspanialego wypoczynku w wolne dni :) Rimas z Litwy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Może faktycznie jestem blondynką, ale nie rozumiem kto z kim, po co i dlaczego się bił. No i kogo ochraniała policja?

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba ludzie tak naprawdę zapomnieli, czym jest niepodległość i ile krwi trzeba było za nią wylać..
  I chyba powinniśmy zapytać, czy Polska to faktycznie wolny kraj? Przykro na to patrzeć, czytać i słuchać...
  Pozdrawiam Cię Vojtku serdecznie.
  Renia.

  OdpowiedzUsuń
 7. "Dzień Świra" wiecznie żywy - moja racja jest mojsza niż twojsza. Bandyterka po obu stronach powinna zostać bezwzględnie ukarana, a wnioski na przyszłość wyciągnięte.
  PS. Było też całkiem radośnie, choć nie w tych miejscach, które pokazałeś.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo się cieszę, że tu trafiłem. To wielka wartość: tak bystre - dostrzegające prawdziwą rzeczywistość - spojrzenie. Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mimo wszystko smutne i niedopuszczalne, nie tylko w tym dniu. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. aż strach Cię odwiedzić!!!!


  Na Wojtusia z popielnika


  Z popielnika na Wojtusia
  iskiereczka mruga.
  Chodź opowiem ci bajeczkę.
  Bajka będzie długa.

  Była sobie raz królewna,
  pokochała grajka,
  król wyprawił im wesele
  i skończona bajka.

  Była sobie Baba Jaga,
  miała chatkę z ciasta,
  a w tej chatce same dziwy,
  cyt! iskierka zgasła.
  prezencior w postaci wierszyka !
  turbootylia.bloog.pl się kłania

  OdpowiedzUsuń
 11. DROGI WOJTKU JESTEM MIESZKAŃCEM WARSZAWY NA STAŁE MIESZKAJĄCYM W ANGLII DO CO WIDZE DO DRAMAT METODY NIE SĄ POLICYJNE ALE BARDZIEJ GESTAPOWSKIE PARANOJA ZNAJOMI ZE SZKOCJI PYTALI MNIE DZIŚ W PRACY CZY W POLSCE JEST WOJNA DOMOWA CHYBA TAK NIESTETY

  OdpowiedzUsuń
 12. "Po raz pierwszy w Warszawie były bojówki z Niemiec walczące z legalną manifestacją i policją"; "Przedstawicielka organizacji, które przysłały posiłki z Niemiec dla rozwalenia legalnej manifestacji To ona z kolegami zablokowały Marsz Niepodległości"; "To Antifa zamaskowani lewaccy bojówkarze, którzy napadali na policję i na ludzi niosących flagi biało-czerwone.". Znać tu stary dobry styl "Trybuny Ludu" tylko stuningowany na dzisiejsze nacjonalistyczne okoliczności.

  I po to mój pradziadek, żołnierz ZWZ dostał serię z MP40 gdy uciekał z Oświęcimia żeby dziś bandy nazioli darły ryje "Duma! Duma! Narodowa duma!"?

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam, Ciebie Vojtku,
  w trochę już lepszym humorze po obejrzeniu tej relacji, którą naprawdeę doskonale przygotowałeś i nie żałuję,
  że zajrzałam tu przed spaniem...
  Te wydarzenia nie napawają serc dumą...
  Świetne zdjęcia,
  zwłaszcza to z Korwinem Mikke
  i z Tobą.
  Wiesz, co nasunęło mi się po obejrzeniu tego wszystkiego, mianowicie to, ze w Tobie jest wiecznie młody chłopiec.
  I to jest pochwała Ciebie.
  A dlaczego tak to widzę, to sobie odpowiedz.
  Tyle tu znajduję młodzieńczego entuzjazmu i pasji,
  nawet w interpretacji...
  Vojtku, nie pamiętam, czy podziękowałam Tobie w imieniu syna
  i który też przekazuje pozdrowienia, a ja tymczasem mowię - dobranoc Vojtkowi z Warszawy - Krystyna Laura, która już jest senna.
  W niedzielę pod wieczór obejrzę to, co tu jest, dokładniej...

  OdpowiedzUsuń
 14. Ale relacja i nie bałeś się być w centrum tłumu i podpaleń? Super fotki. Ciekawi mnie tylko w jakim kierunku zmierza ten świat. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. przy każdej sensacji w mediach trzeba brać poprawkę. Sam widziałeś jak to jest. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam! Zupełnie nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi? Kto jest po jakiej stronie? Kto przysłał Niemców? Po co ktoś przysłał Niemców? Po której stronie jest Michnik, a po której telewizja TVN albo telewizja POLSAT?? Dlaczego jakaś dziewczyna chce być "pedałem" a nie faszystą??
  .
  Teraz będę się zmagał z filmikami na moim bardzo powolnym internecie!! Może więcej zrozumiem? Przemek

  OdpowiedzUsuń
 17. Wspaniała zabawa! Żałuję, że mnie tam nie było, ale akurat zmieniałem pościel i nie mogłem. My, Polacy, to umiemy się bawić. Jacyś zagraniczni przeszkadzali, ale ich aresztowano, to na pewno tylko oni zrobili zadymę a samochody Polsatu i TVN miały nieszczelne przewody paliwowe. Fajnie musiało być - taka zaprawa przed Sylwestrem na placu Konstytucji się przyda. A jak jeszcze pomyślę, że w maju długi weekend będzie naprawdę długi i że jest kilka świąt patriotycznych pod rząd... już się nie mogę doczekać!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. ja ze swej strony dam link jak wojowały bojówki niemieckie o 13-e, znalazłem w necie http://www.youtube.com/watch?v=l-PeRCrIuWM
  to też pokojowy marsz z łatwo rozpoznawalnym znakiem na fladze
  http://www.youtube.com/watch?v=pLHJX3Een4M&amp
  nie usprawiedliwiam nikogo, ale same wersje organizatorów są sprzeczne.

  OdpowiedzUsuń
 19. Dzięki za wizytkę!
  Już wcześniej odpowiedziałam u siebie na Twój komentarz w temacie "obchodów" Święta Niepodległości. Byłam ciekawa, czy podobnie skomentuję to wszystko co u Ciebie zobaczę, zwłaszcza ten polecany przez Ciebie filmik. Widzę jednak, że mój komentarz nie będzie inny. Możesz sobie przeczytać to co wcześniej napisałam u siebie. Dodam jedynie tyle, że takie kamizelki policji najgorszy nawet bandzior może sobie skombinować... i założyć. Czy to była więc prawdziwa policja, nie jestem do końca przekonana.
  A ta grupa niemieckich antyfaszystów to zwykli zadymiarze. Oni zawsze jeżdżą po całej Europie i robią wszędzie zadymę. Taki jest ich styl życia. Szukają okazji by się wyżyć... I tyle!
  Pozdrawiam cieplutko oraz spokojnej niedzieli życzę Ci - Vojtku w jednym kawałku! Halszka

  OdpowiedzUsuń
 20. Wojtku dziękuję za to co napisałeś bo to jest brakujące mi ogniwo!
  Jeszcze filmów nie widziałem bo chće by zobaczyła to też moja Żona.

  Oglądając to co pokazała telewizja i słuchając komentarze doszliśmy do takiego wniosku jak to napisałeś tylko jakoś nie bardzo chciało nam, się wierzyć!

  Wojtku jeszcze raz dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 21. Wojtku czy mogę wykorzystać Twój film na mojej stronie? Jesteśmy w szoku, choć ja osobiście cały czas twierdzę że idziemy w kierunku państwa policyjnego!!!

  No ale cóż społeczeństwo głosująć na Donalda Tuska dało zezwolenie na to!

  OdpowiedzUsuń
 22. Wojtku , przed chwilą córka powiedziała mi że ten Twój film puściła telewizja!
  osobiście nie widziałem więć nie mogę tego potwierdzić!

  OdpowiedzUsuń
 23. Jeśli chodzi o to co działo się podczas marszu,to szczegółów nie znam.Wiem tylko,że było gorąco.Jedna wielka zadyma-mówiąc współcześnie.Dla mnie skandal po prostu.Niestety u nas wszystko może się zdarzyć.Wiem,że moi znajomi mieli iść w pochodzie antyfaszystowskim.Zastanawiałam się nawet,czy z nimi się nie zabrać.
  Dziękuję za gratulację.Wcale się nie wymądrzasz.Zawsze jest potrzebny kubeł zimnej wody ;d

  OdpowiedzUsuń
 24. Vojtku Ty jak zwykle w centrum wydarzeń:)
  Powinieneś być reporterem - świetnie byś się w tym sprawdzał:)
  Hurghada

  OdpowiedzUsuń
 25. Vojtek, o czym Ty mówisz? Ten film nawet w TV-Info pokazywali. Policja musi się do niego ustosunkować, bo twarze wszystkich "aktorów" filmu mają jak na dłoni. Łatwo ich rozpoznać.
  A jeśli chodzi zaś o bojówkarzy z Niemiec, to oni, i owszem, zostali wypuszczeni, ale to nie znaczy, że nie będą ukarani.
  Policja ich po to obserwowała, ażeby ich jeszcze przed godziną zero, czyli przed godziną 15-tą przechwycić i by nie dopuścić do tego, aby jeszcze większego bydła narobili.
  Rany, jaka prowokacja? Z czyjej strony? Ech... to się porobiło!
  Pozdrawiam raz jeszcze! Halszka

  OdpowiedzUsuń
 26. Ja Ci przecież nie zabieram Twoich odczuć. Myślę tylko, że gdybyś poszedł na te piękne imprezy z okazji Dnia Niepodległości (a było ich wiele), odczucia miałbyś zgoła inne.
  Polacy, to bardzo zadziorny Naród, wolą zadymy niż pokojowe imprezy.
  Ja też już kończę dyskusję w tym temacie. Brzydzę się wszelkimi przejawami nienawiści, a takimi atakami nienawiści - szczególnie.
  Będę czekać na Twoją relację z Tagów Kosmetycznym. Z pewnością będzie ciekawsza... i budująca.
  Miłego pobytu w CH Arkadia życzę! Halszka

  OdpowiedzUsuń
 27. Strach sie bac, to przechodzi wszystko...

  OdpowiedzUsuń
 28. Vojtku ... obejrzałam. Wstrząsające!
  Facet, który tak brutalnie bił, nie ma na sobie policyjnej kurtki.
  ??? Są znaki zapytania w tym zdarzeniu...
  Nie można wszystkich policjantów nazywać bandytami.
  Z całą pewnością i w tym środowisku są nieodpowiedni ludzie, ale przecież oni są od tego, by pilnować porządku.
  Rozróbę wywołali bojówkarze, chulgani żądni bójek,
  agresywni i prymitywni.
  Być może za poparciem określonych ugrupowań politycznych, choćby Palikota. Za komuny zaraz by zaprowadzili porządek...
  Obym nie miała koszmarnych snów.
  Dobranoc - Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 29. Ciężko mi się tutaj u Ciebie wszstko otwierało, tak jakby i na Twym blogu trwały nadal walki. Widziałam co nieco w TV i słyszałam wersję jaką słyszałam. Cały czas nie rozumiem o co tym bandom chodziło... to przecież jest nasze święto niepodległości i innym nic do tego. A władza przecież wiedziała, że skoro przyjechał do W-wy margines społeczny, to dojdzie do rozruby - robi to wszystko na mnie wrażenie jakby czekano właśnie na nią. Już nic nie rozumiem.

  OdpowiedzUsuń
 30. Zaznaczamy swoją obecność tutaj jednak no koment.
  Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 31. Witaj Wojtku! Tym razem nie zazdroszczę Ci, bo narażony byłeś na poważne niebezpieczeństwo oberwania od jednych , drugich i trzecich.Znam relacje z wielu źródeł , a teraz zaczęło się mataczenie. Nie byłem tam, więc nie potrafię jasno ocenić. To znaczy - moje zdanie jest jedno: w tak ważny dla Narodu i Państwa dzień, nie powinno być tego typu manifestacji. Powinna być jedna , wspólna parada widowiskowo-muzyczna, ze strojami historycznymi. Te dwie manifestacje :narodowców i lewaków wiedziały o sobie i wcześniej przygotowywały się do wystąpień przeciw sobie. Policja jest od tego, by pilnować porządku. Na pewno coś tu w systemie działania Policji nawaliło - zresztą, jest to badane, tak jak badana jest sprawa pobicia przez cywilnych funkcjonariuszy tego obywatela, co go sfilmowałeś .To w ogóle nie powinno mieć miejsca, ale ludziom łatwo udzielają się emocje, zwłaszcza w tłumie.
  Pozdrawia, Tomasz

  OdpowiedzUsuń
 32. Witaj Vojtku! Skóra cierpnie, kiedy czytam i oglądam wydarzenia z 11 Listopada. Aż trudno uwierzyć, że coś takiego działo się w Polsce! Pokojowa demonstracja, zamieniła się w prawdziwą demolkę.... chuligani, policja, psy, armatki wodne, gaz.... nie pasuje mi ten obrazek do naszego kraju - to już było i nie powinno wrócić!!! Policja zawiodła na całej lini!!!
  Gratuluję odwagi, bycia w centrum wydarzeń!
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 33. No, no, no...
  Takie rzeczy się dzieją teraz to co będzie jak będą mistrzostwa piłki nożnej?
  Aż się boję bać !!!
  Pozdrawiam cieplutko:))

  OdpowiedzUsuń
 34. Pytasz czy bać się kiboli, czy policji? To ja Ci odpowiadam, że kiboli, bo kibole są wszyscy niebezpieczni, a policjanci tylko niektórzy.
  Tak, wiem, że był to jednak policjant. Też to czytałam. Jest już w rękach prokuratora. Inni także.
  Wszystko to, co się tam na Pl. Konstytucji działo, to wielki wstyd dla Polski. Jestem pewna, że w przyszłym roku już takich idiotycznych, pseudo "manifestacji" nie będzie. Już się Rząd o to postara.
  Pozdrawiam po pracy! Halszka

  OdpowiedzUsuń
 35. No właśnie, Vojtek, teraz mówisz o odpoczynku psychicznym, bo za dużo się działo... To po coś Ty tam w ogóle poszedł? Co chcieliście zademonstrować, co osiągnąć? I to w taki sposób? Ja rozumiem za komuny, ale teraz, i to jeszcze przy okazji tak pięknego święta, jakim jest Święto Niepodległości?
  Ja bym z pewnością wybrała się na defiladę historyczną na Trakcie Królewskim. (śmiech). Śmieję się, ale to prawda. Strasznie nie lubię burd ulicznych. A to, co działo się na Pl. Konstytucji - było burdą.
  Wstyd przed całym światem. Zamieszki w Warszawie były szeroko pokazywane w zagranicznych mediach. Ech... szkoda słów!
  Pozdrawiam raz jeszcze oraz spokojnej nocki życzę! Halszka

  OdpowiedzUsuń
 36. Byłam w górach (jak wszyscy normalni ludzie, sądząc po spotkaniach na szlakach) i nie miałam pojęcia. O co znów poszło? Swoją drogą śmieszne, że nie starczyło zadymiarzy i musieliśmy ich importować. Podejrzewam,że większość kiboli też postanowiła się nieco pobyczyć, zwłaszcza Ci południowi, bo na południu była fajniejsza pogoda, niemal piknikowa ;)

  W polityce i władzuni się nie wyznaję, ale uważam że wszelkie objawy chuligaństwa powinny być bezwzględnie karane.

  OdpowiedzUsuń
 37. Klik dobry:)
  Vojtku, bardzo, bardzo Ci dziękuję za tę relację, zdjęcia, filmy. Robisz ogromną i dobrą robotę. W dodatku pokazujesz normalnie, obiektywnie, bez zacietrzewienia, jak czynią niektóre media i politycy kłamczuchy.


  Szacun! Wielki szacun!

  A u mnie dzisiaj wybuchła rewolucja. Przyłączysz się?

  OdpowiedzUsuń
 38. Witaj Vojtku,
  dla mnie to jest niepojęte, co się wydarzyło 11.11.11 w Warszawie. Przykro było patrzeć na wiadomości i przykro jest czytać. Czy w naszym kraju nie może już nic przebiegać w spokoju? Ciągle tylko jakieś zadymy i sensacje.
  Pozdrawiam Fotoreportera Vojtka
  czarnawrona - Basia

  OdpowiedzUsuń
 39. Witaj. Nie chce się wypowiadać, kto kłamał ani czyja relacja jest prawdziwa. Faktem jest, że Warszawa nie potrafi świętować. Popatrz Wojtku na resztę kraju. Wszędzie były radosne festyny, zabawa jak i we właściwych temu miejscach powaga i hołd. Ty jako mieszkaniec Warszawy, powiedz nam, dlaczego stolica musi zawsze odbiegac od reszty kraju, zamiast dawac przykład, kreować standardy. Pozdrawiam. Swoją drogą relacja świetna.

  OdpowiedzUsuń
 40. No właśnie, jak sam mówisz, to był wielki obciach, niechlubna historia... Po co to więc było?! Komu i czemu miało to służyć? Wstyd i hańba na cały świat... i tyle!
  Jestem przeciwna jakimkolwiek tego typu manifestacjom, a już zwłaszcza w tak pięknym dniu, jakim jest Święto Niepodległości. Święto, które Polacy powinni godnie i radośnie świętować, w końcu po 123 latach nieistnienia - Polska odzyskała niepodległość.
  A co do policji, to wszędzie jest podobnie. Wszędzie policja popełnia błędy. Przecież policjanci to też ludzie, w ferworze zamieszek działa adrenalina, im też, choć nie powinny, puszczają nerwy i mogą stracić kontrolę nad sobą. Co nie oznacza, że i w szeregach policji nie mogą znaleźć się nieodpowiednie osoby. Nie usprawiedliwiam takich zachowań policji, wręcz przeciwnie, ale wiem, że w takich zadymach się zdarzają. Ważne, żeby taki jeden z drugim policjant, któremu zdarzyło się tak zachować, pociągnięty został do odpowiedzialności.
  Nadal uważam, że takie niebezpieczne miejsca, gdzie wiadomo z góry, że szaleć będą bandy chuliganów - dla własnego dobra - najlepiej obchodzić szerokim łukiem... Kropka!
  Tak, domyślam się, że jesteś przekorny, jak sam o sobie mówisz. Twoje powyższe zdjęcie na tle policji i jego opis - jest tego świadectwem. (śmiech).
  Pozdrawiam wieczorkowo... rozgrzana jeszcze sauną! Halszka

  OdpowiedzUsuń
 41. Wojtku, pozdrów ode mnie Olę z TEXASU.

  A ci co pytają dlaczego w Warszewie takie rzeczy się dzieją, albo by szerokim łukiem obchodzić powiem tak- :
  Czy wiedzą dla czego wróg chce zdobyć jak najszybciej stolicę kraju?

  Po co omijać szerokim łukiem jak można siedzieć w piwnicy- tylko dlaczego we własnym kraju mamy siedzieć w piwnicy.

  OdpowiedzUsuń
 42. Przeczytałam tego maila od Twojej kuzynki z Texasu... i powiem krótko: - jestem zniesmaczona!
  Pozdrawiam raz jeszcze! Halszka

  OdpowiedzUsuń
 43. Tak, Vojtek, jestem zniesmaczona mailem Twojej Kuzynki z Texasu. I to bardzo! To, co napisała, a przede wszystkim, jak napisała - jest naprawdę niesmaczne. I dziwię się bardzo, dlaczego wypowiada się na temat tego co dzieje się w Polsce, skoro, jak sama mówi, nie rozumie już polskich spraw, izoluje się od nich...a jednak przyjeżdża, do tego "zeszmaconego kraju", jak nazywa Polskę.
  Za to, że działała w Solidarności i była więziona - chylę czoła przed Nią czoła! Ale tylko za to.
  Oczywiście, że każdy ma prawo inaczej widzieć przemiany w Polsce, ale w przypadku Twojej Kuzynki - to wielka przesada! Przerażają mnie ludzi, którzy sieją nienawiść, krytykują wszystko w czambuł i są negatywnie nastawieni - już z natury - do wszystkiego, zawsze i wszędzie... i jeszcze podjudzają innych do podobnych zachowań, publikując swoje - tego typu - rozważania.
  O czym Ty Vojtek mówisz, jaka manifestacja? Chodzi Ci o tych 20 młodych, szwedzkich nacjonalistów?
  Na przykładzie Twojej Kuzynki, coraz bardziej rozumiem skąd wziął się taki podział wśród członków byłej Solidarności.
  Kończę już ten temat, bo źle się czuję, kiedy widzę tyle nienawiści wokoło.
  Pozdrawiam serdecznie oraz miłego dnia życzę! Halszka

  OdpowiedzUsuń
 44. ten bełkot kuzynki Oli bo tylko tak można go nazwać pokazuje jakie idee są jej bliskie. Działaczce Solidarności, marzy się dyktatura. Łatwo jej przychodzi obrażanie nieznajomych ludzi, ale marsz jej się podobał. Nie dziwię się bo organizatorem był ONR, który w ideach ma wpisane walkę z demokracją bo się nie sprawdza.
  Swoją drogą może ktoś zna odpowiedź kto zaprosił grupę nordyckich faszystów na marsz? Złożyli protest na brutalność policji bo zostali zatrzymani. Lewacy w tym przypadku na pewno odpadają.

  OdpowiedzUsuń
 45. Wojtku drogi...dowiedzialam sie wielu rzeczy...a z drugiej strony dobrze, ze jestem daleko i nie musze sie denerwowac...ponoc nerwy pieknosci szkodza!
  Serdecznosci
  Judith

  OdpowiedzUsuń
 46. Cóż to się u nas dzieje ....Sodoma i Gomora:(
  Hurghada

  OdpowiedzUsuń
 47. a ja Cię zapraszam na flog
  możesz pod każdą fotką wstawić tu filmik swój
  pozdrawiam, chodź do nas

  OdpowiedzUsuń
 48. Oj, złagodzenia nastrojów potrzeba od zaraz.Zapraszam Cię zatem do zaczarowanego (dokładnie!) miejsca, czyli na Łysą Górę.
  Tam takie czarownice chadzają, że wszyscy chuligani z grupy "za" i "przeciw" wysiadają!!!
  Wrzuć Vojtku na luz :)))))

  OdpowiedzUsuń
 49. Witaj Wojtku..Dziwię się bardzo ,dlaczego dopuszczono ogólnie krzykaczy za Odry..jakim prawem oni tu chcieli coś zmienić.Ogólnie jestem za tym by nie pozwalano na takie marsze...Teraz każdy rozdrażniony ..I wiadoma rzecz ,że poleje się krew.Komu to potrzebne?Policja chyba nie spodziewała się takiego rozruchu ,dlatego było tyle niedopatrzenia::))
  ja ogólnie boję się każdej manifestacji,marszu.Pierwsza fota jest najlepsza bo jesteś taki bezpieczny i radosny::) I tak powinien wyglądać Marsz::)) Pozdrawiam serdecznie -torunianka

  OdpowiedzUsuń
 50. "To była REKONSTRUKCJA SODOMY I GOMORY!". Taki komentarz dałeś u Michała z Głogowa, który mnie ubawił.
  No ale jak tu zajrzałam , to mi wcale nie do śmiechu. :(
  Co tam tak się paliło, bo te pożary to na okrągło szły w TVP !..
  Wiem,że zderzyły się dwie skrajnie różne manifestacje i doszło do próby sił?...
  Ja natomiast byłam z daleka od tych wydarzeń - na wsi sielskiej, anielskiej - przesiedziałam w tamten " tak uroczysty weekend". :)
  Opis dałam na swoim drugim blogu, bo piszę na dwóch, a co?...
  Pozdrawiam jeszcze jesiennie!...
  Ps.
  I kto mówił,że u nas w jesieni nie ma gorąca, skoro u Ciebie aż łuny biją po oczach. Hehehe..

  OdpowiedzUsuń
 51. Wojtku.

  Po dłuższej nieobecności wita Cię Twój przyjaciel z Lublina.KUBA

  Może już mnie nie lubisz,kurczę...

  OdpowiedzUsuń
 52. Witaj Wojtek!
  Przykro mi się zrobiło po Twoim reportarzu. Święto, które powinno łaczyć Polaków, zaczęło dzielić na prawych i nieprawych. Do tego zadymy, bijatyki, pretensje do policji, ze za mało biła, ze za dużo biła, że słabo reagowała, etc.. Wszystko zależało nie od uczciwej relacji, ale od tego z jakiej opcji się było, albo czy się zarobiło wpierdol, czy nie.
  Miało być radosne Swięto, a wyszło jak zwykle - bo to polska własnie.
  Dlatego wolę swoje podróże małe i duże, nic łeb nastawiać za bezdurno.
  swoje wycierpiałem w grudniu 90 r. w Szczecinie, pare latek w pierdlu i... Mam w dupie zadymy i bijatyki w wolnym kraju. Zaden tez medrek, czy polityk nie bedzie mną manipulował. Bo ja sie boje tych, co mi wmawiają, że chcą dla mnie dobrze, nie pytając mnie o zdanie.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Michał

  OdpowiedzUsuń
 53. Witaj Vojtku,
  co będzie za rok to czas pokaże. Możemy sobie i innym życzyć spokoju i rozwagi...
  pozdrawiam czwartkowo :)

  OdpowiedzUsuń
 54. już widziałam z tego zdjęcia, bo mi mój chłopak wysyłał.

  OdpowiedzUsuń
 55. Witam naszego reportera stacji Blog24 :) Ponownie obejrzałam sobie Twój filmik... genialny, chociaż nie wiem, czy to najwłaściwsze słowo.
  Słyszałam, że w sobotę w Warszawie planowana jest kolejna masowa impreza, Parada Równości, tak? I co, wybierasz się tam z kamerką, by zrobić jakiś filmik? Ciekawe, czy powtórzy się sytuacja z 11 listopada?
  Miłego piątku, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 56. Cieszę się Vojtku, że Ci smakowało :))) Niczego mi nie odsyłaj, nie ma takiej potrzeby.
  U mnie ostatnio rano i wieczorami są mgły. Takie jak z horrorów, gęste i ograniczające znacznie widoczność. Nawet fajne wrażenie, kiedy sie wjeżdża w taki mroczny krajobraz...
  pozdrawiam weekendowo

  OdpowiedzUsuń
 57. Dziękuję za wizytkę i komentarz do mojego wiersza satyrycznego!
  Mówisz, że podziały w Polsce będą się jeszcze bardziej pogłębiać, że jesteś pesymistą w tym temacie? Ja jednak, w odróżnieniu od Ciebie, myślę, że będzie - powoli, bo powoli - ale coraz lepiej... kiedy wykruszą się wreszcie ci najwięksi siewcy nienawiści.
  Jestem urodzoną optymistką, i zawsze, nawet w najgorszych sytuacjach - doszukuję się pozytywów. Bo też uważam, że negatywne myśli - przyciągają negatywne sytuacje.

  Jak mówisz, że byłeś takim "pastuchem" w dzieciństwie (śmiech), to powiedz mi, co brakuje tym krowom w moim wierszu satyrycznym? Chodzi mi o fotki, nie o treść wiersza.
  Pozdrawiam serdecznie oraz spokojnego dnia życzę! Halszka

  OdpowiedzUsuń
 58. pozdrowionka week-endowe

  OdpowiedzUsuń
 59. Dziękuję Wojtku w imieniu Anuli::) Ale niestety zabrakło jej 2 punkty::((Trudno to czego się wyuczyła przyda się do testów...Myślała że będzie genetyka i życie zwierząt..A roślinki tylko trochę.A tu wszystko dali z roślinności.tematy jak mówili były porażką.Czarna magia.Z 30 osób tylko 3 przeszły i to pierwszaki .Oni teraz przerabiają życie roślin.Ania i inne koleżanki stawiały na genetykę..Ale tak już jest ..Tu się nauczy a czegoś zapomni lub za mało::))Nie ma co narzekać ,ważne że się dobrze uczy...A konkurs to tylko poprzeczką w wiedzy.Też trzeba mieć szczęście by trafić w pytania::)))Nawet się nie przejęła.Powiedziała tylko ,że się sprawdziła i nie jest źle .Bo 2 p. to prawie zaliczyła::))Ale ona zawsze tak ma ...zawsze brakuje jej albo pół punktu lub 1 ::)) I tak jest ok::))Pozdrawiamy serdecznie::))

  OdpowiedzUsuń
 60. Okropne, wiesz?

  OdpowiedzUsuń
 61. Pudło, Vojtek, bo "za pomocą krów" (jak piszesz), wcale nie miałam zamiaru naciągać Cię do powrotu do tematów politycznych... A broń Boże! tego tematu akurat - do dyskusji - mam już po dziurki w nosie. (Ale expose` Premiera wysłuchałam, i ciągle słucham - co inni mają do powiedzenia. Po prosu lubię wiedzieć). A na moje konkretne pytanie o krówkach z mojego wiersza satyrycznego i tak nie odpowiedziałeś trafnie. Pytałam, co im brakuje (śmiech). Nie chodziło mi o ich maść i gdzie występują. Spytałam dla żartu, aby rozładować emocje związane właśnie z ostatnimi, opisywanymi przez Ciebie wydarzeniami.

  Natomiast co do opisanej przez Ciebie sytuacji Grecji, to widzę, że najnormalniej w świecie mylisz pesymistów z realistami.

  Pozdrawiam raz jeszcze! Halszka

  OdpowiedzUsuń
 62. Witaj Vojtku!
  Sprostowanie :) Już wiem o co chodzi z tą Paradą Równości :)) To nie Parada, a Marsz Równości i nie w Warszawie, a w Poznaniu hehe :) Jedno co się zgadza to data, czyli jutro :) Wiedziałam, że gdzieś dzwoni, ale nie wiedziałam w którym kościele :))
  Udanego spotkania z blogowiczką!!!!
  Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

  OdpowiedzUsuń
 63. A gdzież tam krówki omówiliśmy. Zręcznie ominąłeś temat, bo nie wiesz, co krówkom na fotkach u mnie brakuje. (śmiech). No dobra, to już Ci powiem. Rogów. Brakuje im rogów. Nowa rasa. Są teraz mniej niebezpieczne dla siebie. Może u ludzi też to jest możliwe? Dobrze by było!
  Widzę, że miły dzień szykuje Ci się dzisiaj. Takie spotkanie wirtualnej przyjaciółki w realu, to fajna rzecz. Szykuj się szykuj... tylko się za bardzo nie wyperfumuj.
  Skoro żeś nie baran, ani nie owieczka, jak mówisz, to może byk? Chociaż mi bardziej pasujesz na koziorożca. (śmiech).
  Pozdrawiam serdecznie oraz wielu sympatycznych wrażeń z dzisiejszego spotkania życzę! Halszka

  OdpowiedzUsuń
 64. Szkoda,że na głupotę i agresję nie ma szczepionki:)
  Lubie Twoje szczere opowiesci...i podoba mi się,że jestes taki aktywny.tego zazdroszcze:)
  U nas około 13 st.dzis...nie jest źle:)
  Pozdrawiam z Dublina:)

  OdpowiedzUsuń
 65. Miłego weekendu życzę i zapraszam:))

  OdpowiedzUsuń
 66. :))) Vojtku, nie nabijaj się ze mnie :) Wpadki się zdarzają, nawet takie jak moja hehe:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 67. Przed chwilą nacisnęłam na słonecznik i pospacerowałam po Żoliborzu. Znam tę dzielnicę .
  Przy ul Wł. Reymonta mieszka moja była sąsiadka, bardzo miła, elegancka kobieta, lwowianka.
  Ciągle biega na jakieś imprezy
  i tańce. Miło z nią się spędza czas.
  Błąkam się po nocy, bo w dzień nie bardzo mam kiedy przesiadywać przy komputerze...
  Zaraz jednak postaram się zakończyć tę wirtualną wędrówkę.
  Vojtku, a co z Twoim wędkowaniem?
  Chętnie zjadłabym smazoną rybkę
  w occie... Dzięki za odwiedziny - Krystyna
  Pogodnej niedzieli dla Ciebie
  i Twojej Rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 68. "Od klikania do spotkania"? Uważam, że to bardzo ciekawa akcja. Wszak klikanie nigdy nie zastąpi bezpośredniej rozmowy.
  A to zrozumiałe... i takie gwałtowne bicie serca jest o wiele zdrowsze, niż na wspomnianym przez Ciebie - takim a nie innym - Marszu Niepodległości.
  Co do sławetnych już krówek, to wcale nie są młode krówki. Wręcz przeciwnie.
  Zastanawiasz się co byś robił w małym mieście? Myślę, że już byś na pewno jakieś intratne zajęcie znalazł... Może byś krowy doił? (śmiech).
  Pozdrawiam serdecznie oraz miłej niedzieli życzę! Halszka

  OdpowiedzUsuń
 69. Vojtku! Podoba mi się Twój ekspres codzienny. :) Chyba jednak dobrze, że nad naszymi głowami nic nie latało. Co najwyżej latały twórcze myśli.
  Dziękuję za spostrzeżenia o fotografii reporterskiej. Tylko słowo "streetowa" mnie się nie podoba (Tobie chyba też?), bo to ani po polsku, ani po angielsku. Nie można by np. powiedzieć "fotografia uliczna/ulicy"?
  Ewa pyta Vojtka


  P.S. Ten artysta malarz pozostawił po sobie wiekopomne dzieła. ;)

  OdpowiedzUsuń
 70. Vojtku! Masz rację. Chodziło mi tylko o to, że w języku polskim mamy odpowiednik wyrazu "street" i możemy go czasem używać. :)

  OdpowiedzUsuń
 71. Wybacz Vojtek, ale już tak dość mam tego tematu, że nie będę komentować oceny HFPC. Bo to i tak nie zmieni mojego zdania, że jestem przeciwko wszelkim tego typu wariackim manifestacjom. Uznaję tylko manifestacje pokojowe... i takie, którym przyświeca jakaś mądra idea, dążąca do czegoś dobrego dla człowieka. Albo przeciwko złu. Jestem urodzoną pacyfistką i nie znoszę takich zadym. A zwłaszcza tych zamaskowanych smarkaczy z kijami bejsbolowymi w ręku, racami, petardami, koktajlami Mołotowa, kostką brukową, koszami na śmieci, donicami... Mam jeszcze wymieniać? (A nie będę Ci już przypominać, kto nazwał ich dorodną młodzieżą domagającą się swoich praw, i kto odwiedzał "Starucha" w więzieniu). I przez tą bandę rozwścieczonych, zdemoralizowanych szczeniaków i normalni ludzie w ferworze zamieszek za darmo obrywają. Chociaż wg mnie w wielu przypadkach była to pospolita gawiedź, która z niepohamowanej ciekawości przyszła tam nawet z dziećmi (sic!), zapalając tym samym i zachęcając tych chuliganów do ataków na policję... i nie tylko. Dla mnie właściwą imprezą w tym jakże pięknym Dniu Niepodległości była historyczna defilada grup rekonstrukcyjnych.
  A policję (w większości) i tak podziwiać będę za ich ciężką i niebezpieczną pracę... Kropka, toczka, koniec, schluss, finito... Amen!

  Uprzejmie informuję, że mężczyźni też są dojarzami... (śmiech). No, przynajmniej w Polsce byli - za komuny - w PGR-ach... właśnie przy automatycznych dojarkach.
  Pozdrawiam raz jeszcze oraz życzę Ci bardziej radosnych i konstruktywnych tematów do dyskusji! Halszka

  OdpowiedzUsuń
 72. Wojtku, to co się dzieje wokoło, to hańba.Ludzie wybierają te-jak ich nazwała Ela-LWIE PASZCZE,a oni straszą ten naród eksmisjami,podwyżkami,kryzysami, służbą zdrowia...A przecież to już było,tylko w PRL-u nikt nikogo z domu nie wyrzucał i na chleb wystarczało.Podobno leki były słabe,ale ludzie przeżyli i po 90 lat.A wcześniej wojna była na dodatek.

  Ale tamte czasy odeszły i dobrze,tylko te nowe znowu nieudane.Ty mówisz,że w WARSZAWIE są problemy,to co ja mam powiedzieć o tej mojej biednej LUBELSZCZYŹNIE?

  Długo można pisać,ale ja się nie daję.A jak się rozbiję ,to ch... im w tylną część ciała.Niech się cieszą.Już niedługo.Dżentelmen z kosą czeka na wszystkich.Bez wyjątku!

  Na koniec zostawiam uśmiech.KUBA

  OdpowiedzUsuń
 73. Witaj Vojtku! Wiesz, od mojego natręta, jeden tel. na 1-2 tyg, zdecydowanie wystarczy :) Już i tak nie mam z nim, o czym rozmawiać!
  Rozumiem, że spotkanie z blogowiczką było interesujące i owocne w nowe informacje? Młodzi ludzie po studiach, są teraz bardziej zdolni i pomysłowi, niż kiedyś.... mają świeże spojrzenie na różne sprawy, więc można się wiele od nich nauczyć.
  Miłego tygodnia, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 74. pozdrawiam Vojtku, miłego tygodnia

  OdpowiedzUsuń
 75. jejku od czego by tu zaczać.
  Cała ta sprawa z zamieszkami 11 listopada jest dla mnie troche nie do pojęcia. Policja tez uważam wcale sie dobrze nie zachowała. Mam mnóstwo pytań np co antyfaszyści chcieli od polaków świętujących dzień odzyskania niepodległości po latach niewoli....co ma piernik do wiatraka??
  a Tusk to poprostu ..... nie mam na niego komentarza. najlepszym dowodem na jego niekompetencje i niezrozumienie polaków jest expose jakie wygłosił...
  pozdrawiam ciepło mimo wszystko...

  OdpowiedzUsuń
 76. Vojtku, emocje są bardzo ważne, bo wskazują na istotne sprawy uwagę, ale podejmownie zbyt pochopnych decyzji nie zawsze wychodzi na dobre. pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 77. Vojtku, emocje są bardzo ważne, bo wskazują na istotne sprawy uwagę, ale podejmownie zbyt pochopnych decyzji nie zawsze wychodzi na dobre. pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 78. Vojtku, emocje są bardzo ważne, bo wskazują na istotne sprawy uwagę, ale podejmownie zbyt pochopnych decyzji nie zawsze wychodzi na dobre. pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 79. Vojtku, emocje są bardzo ważne, bo wskazują na istotne sprawy uwagę, ale podejmownie zbyt pochopnych decyzji nie zawsze wychodzi na dobre. pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 80. Vojtku, emocje są bardzo ważne, bo wskazują na istotne sprawy uwagę, ale podejmownie zbyt pochopnych decyzji nie zawsze wychodzi na dobre. pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 81. Hej! Przeczytałam Twój Express codzienny i obejrzałam skutą lodem Wisłę.... widok nieziemski :) BRRRRRR, aż mi się zimno zrobiło słuchając tego skrzypiącego śniegu pod nogami. Moje ulubione pory roku, to jednak wiosna i lato.... nie lubię zimy, a zbliża się gadzina coraz bardziej :)
  Miłej środy i przyjemnej pracy, pozdrów "Dodę" o ile jeszcze z Tobą pracuje :))

  OdpowiedzUsuń
 82. pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę

  OdpowiedzUsuń
 83. ja Cię nadal zapraszam na fotek.pl
  tyle masz fotek , mógłbyś je zaprezentować na blogu fotograficznym;)
  pozdrawiam - Donata

  OdpowiedzUsuń
 84. Witaj.

  Wiesz,ja to doszedłem do wniosku,że ten nasz kraj jest śmieszny.Zdaje się,że kiedyś Pani Olga Lipińska postawiła taką tezę,że lepiej nie będzie,ale śmieszniej na pewno.

  Trzymaj się,Wojtek.KUBA

  OdpowiedzUsuń
 85. eeee to chyba raczej nic nowego, media pokazuja to co chca pokazac i w jaki sposob,a sami manifestujacy chyba czasami tez nie bardzo wiedza za czym manifestuja

  OdpowiedzUsuń
 86. Vojtku, tematy jak każde inne. W obecnej dobie, dobie internetu ludzie nawiązują ze sobą kontakty. Są tacy, którzy szukaja wrażeń, ale też i tacy nie szukający ich, a do których trafiają Ci pierwsi. Dlatego należy zachować ostrożność.
  pozdrawiam serdecznie - nie szukajaca...:)

  OdpowiedzUsuń
 87. A ja uwielbiam brunatną jesień... Tak rzadko jest taka piękna jak w tym roku.
  Mówisz, że Warszawa jest czarna? Błee... to nieładna.
  Pozdrawiam brunatnojesiennie Vojtka z czarnej Warszawy! Halszka

  OdpowiedzUsuń
 88. Czytam Twój Express Codzienny - fajnie to wymyśliłeś.
  W przypadku mojej klasy maturalnej pełen sukces i znakomitą atmosferę miało pierwsze, jubileuszowe zresztą spotkanie.Inne już nie było takie fajne.
  Pozdrawiam bardzo cieplutko i zapraszam na komnaty:))

  OdpowiedzUsuń
 89. Witam! Coś mi się wydaje, że ta wasza Doda, to taka laleczka, która sprawia, że na skrzydłach lecicie do pracy :))) Ale piszesz, że dobrze Ci się z nią rozmawia, więc musi mieć poukładane w głowie. Jak by co, to inspiracja i zachęta do pracy JEST ... i to wielka!!! :)) Tylko, czy nie jesteście zbyt rozkojarzeni w jej towarzystwie... oto jest pytanie? :)
  Dziś chodziłam po sklepach,... już wszędzie widać świąteczne dekoracje, świecidełka, duperelki :) Chyba czas pomyśleć i po woli skupywać drobne prezenty?! Kurcze, jak ten czas szybko leci!!!
  No to, Vojtku miłej pracy życzę :)))) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 90. Vojtku, wpadłam na moment przed spaniem.
  Pospacerowałam Twoimi oczyma po Pradze. zatrzymałam się przy muzykantach... dobrze posłuchać muzyki, kiedy wokół niepokój, choćby ten z dnia niepodległości.

  Szczególnie podoba mi się to zdjęcie z oknem, to z bramą też.
  zaraz obejrzę ten film i moze wpiszę swoje trzy grosze... Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 91. Ponownie ja...
  Vojtku, ten film z autem już kiedyś obejrzałam...,
  a opinię o wydarzeniach z policją - pierwszy raz.
  To było widać, jak policja zadzialała,
  tam też są różni ludzie i zdarzają się nieodpowiedni policjanci...
  Co do tego, że byłeś chuliganem, nie zgodzę się ,
  nie masz takiego wyglądu,
  nie ściemniaj - pozdrawiam nocką - Dobranoc - Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 92. powiem Ci co też tam u Ciebie u Was się dzieje grrrrrrrrr brawo za zdjęcia ;-) turbootylia.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń
 93. No to już wiem, jak wygląda Twój poranek w dzień powszedni. (śmiech) Bardzo pracowity on ci, nie powiem!
  A co do Warszawy, to myślę, że ona czarna nigdy nie jest... A smog świetlny to co?
  Pozdrawiam serdecznie! Halszka

  OdpowiedzUsuń
 94. Hej!
  Wooow Vojtku, z tego co piszesz, to masz względy u Dody jak mało kto, w firmie :) Widocznie urzekła ją Twoja uroda i inteligencja, skoro tylko z Tobą chce rozmawiać :) Super!!!

  Mój drogi, a tu się mylisz! Otóż nic mi się nie skończyło :) Co prawda, oficjalnie zakończyłam udział w projekcie, ale przyjaźnie pozostały i nadal trwają :) Jutro znowu idę się z nimi integrować :) podczas wieczoru andrzejkowego :)) bo w sobotę nie wszystkim pasuje! Czyli nie jest tak źle, jak wygląda.... i oby tak dalej :)
  Miłego weekendu. Pozdrawiam z raju na ziemi zwanego Wąbrzeźnem :)))

  OdpowiedzUsuń
 95. To mi się udało...
  Czy mój komentarz będzie setny, bo jak tu weszłam było ich 99.
  Chyba nalezą mi sie gratulacje albo nagroda. co o tym myślisz Vojtku?
  zapraszam do mego religijnego blogu na nowy tekst /;
  http://krystynar11.bloog.pl

  Miłych snów ... krystyna Laura

  OdpowiedzUsuń
 96. Wojtku,pisząc WESELEJ,napisałem w kontekście trochę innym.Bo kiedy wybuchnie bomba,to ludzie mówią często,NO, WESOŁO,i z przerażeniem patrzą.

  Wyobraź sobie,że wczoraj moja Mama poszła odebrać emeryturę Babci i okazało się,że połowę zabrał komornik.Bogu ducha winnej kobiecie,która ma 90 lat,zabrał 600 PLN.Po wielu zabiegach,pisaniu podań i innych pierdół w postaci oświadczeń mają zwrócić tę drugą część świadczenia po niedzieli.Według mnie jest to przestępstwo i do prokuratury się nadaje.Mówię,ale One nie chcą mnie słuchać.

  No i co,nie wesoło?Trzymaj się.KUBA

  OdpowiedzUsuń
 97. To ten Żolibórz musi być piękną dzielnicą, skoro leży blisko Puszczy Kampinowskiej... i skoro tyle znanych osobistości tam mieszka. Nie pomijając Ciebie, oczywiście. (śmiech). Ostatnio czytałam, że i Martyna Wojciechowska kupiła sobie apartament na Żoliborzu... Łoo matko, aż za 4 mln. złotych. To jest cena!
  Kiedyś oglądałam Twój film o Żoliborzu. Podobał mi się... i film, i Żolibórz.
  Pozdrawiam weekendowo oraz życzę wielu wrażeń na Rajdzie Barbórki! Halszka

  OdpowiedzUsuń

Jak zostawisz czytelny ślad, to zawsze odpowiadam!
Jeśli podajesz stronę internetową to KONIECZNIE adres poprzedź http:// To wtedy po kliknięciu w link od razu otworzy się Twoja strona internetowa lub Twój blog.
Jeśli nie masz konta na GOOGLE to możesz dać komentarz jako ANONIMOWY. Lub też możesz podać Twoją stronę internetową i imię lub nick