W czerwcu roku 2026 byłem na ośmiodniowej wycieczce w Andaluzji w Hiszpanii. W obie strony samolotem. Miałem miejsce przy oknie. Wycieczka była bardzo udana ! Najbardziej chciałem być na Gibraltarze i zobaczyć Atlantyk. Małpki z Gibraltaru tez były. Fotki będę prezentował w dowolnej kolejności. Po prostu nie mam czasu żeby wszystko dopracować jak to dawniej robiłem gdy jeszcze nie było portali społecznościowych jak na przykład FB i Platformy X. Jak ktoś ma jakieś pytania to proszę pytać. Tu podaje mail. VOJTEKZIENOWICZ01@GMAIL.COM



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Jak zostawisz czytelny ślad, to zawsze odpowiadam!
Jeśli podajesz stronę internetową to KONIECZNIE adres poprzedź http:// To wtedy po kliknięciu w link od razu otworzy się Twoja strona internetowa lub Twój blog.
Jeśli nie masz konta na GOOGLE to możesz dać komentarz jako ANONIMOWY. Lub też możesz podać Twoją stronę internetową i imię lub nick